SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÉ CENTRUM - kontakt pro objednání

Telefon:
+ 420 596 768 131
+ 420 723 026 353

E-mail:
spc@zskptvajdy.cz

 

Provozní doba:
po - pá   7:00 - 15:30

 

Naše telefonní linky jsou bohužel často obsazené, i když se ve sluchátku ozývá vyzváněcí tón. Pokud se vám nedaří opakovaně dovolat na naše tel. čísla, můžete nám napsat na email spc@zskptvajdy.cz vzkaz s vaším telefonním číslem. Naše sociální pracovnice vám poté zavolá, jakmile to bude možné.

Ve středy v sudých týdnech v čase 8-11 hod. prosím počítejte s omezeným příjmem telefonních hovorů na SPC z důvodu konání provozních porad. Děkujeme za pochopení.

Podmínkou poskytnutí poradenské služby v SPC pro PAS je diagnóza autismu stanovená klinickým psychologem nebo psychiatrem, příp. u dětí předškolního věku podezření na PAS při probíhajícím sledování a diagnostickém procesu (klient při podání žádosti na SPC doloží zprávu jednoho z uvedených odborníků ve zdravotnictví). K posouzení zdravotního stavu je oprávněn pouze poskytovatel zdravotních služeb dle zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách. Vyhledávání poskytovatelů zdravotní péče: https://www.nzip.cz/vyhledavaci-mapy/poskytovatel-22 (Zadáte místo - např. „okres Opava“).

AKTUALITY