Úvod  >  Škola  >  Fotogalerie tříd  >  5.AT  >  Duben

Duben

Měsíc duben jsme prožili opět se spoustou zážitků a nových dovedností. Na začátku jsme celí v modrém podpořili "Den autismu",v rámci "Dne Země" jsme se učili třídit odpad, v Bělském lese jsme např.poslouchali, jak to šumí v mušli. Jeden den nás navštívil pejsek od paní učitelky, prošel se s námi okolo školy a zkusili jsme si ho i nakrmit pamlsky. Moc rádi překonáváme překážky na dětských hřištích, hrajeme fotbal, učíme se jezdit na koloběžce nebo se jen tak "válíme" na dece. Ve školní kuchyňce jsme připravili vynikající lívance. V rámci taneční terapie se z nás stali na chvilku andělé s křídly. Spolu s ostatními spolužáky ze speciálních tříd jsme jeli na výlet do Bartošovic, kde jsme navštívili Záchrannou stanici zvířat. Poslední dubnový den jsme upálili naši vyrobenou čarodějnici Uršulu, opékli si buřty a zazpívali si u ohně.