Turnaj ve futsale

Dne 27. 5. 2022 se na naší škole uskutečnil Turnaj ve futsale.

Hra podobná fotbalu, která se hraje na menší branky, s nižším počtem hráčů je pro svou dynamiku oblíbenou i pro naše žáky. Rozdílů od běžného fotbalu bychom našli určitě víc.

Žáci základní školy byli rozlosováni do týmů, kde společná družstva tvořili žáci různých tříd (4-9 roč.). Cílem bylo nejen učení se herním dovednostem, ale zajímavá byla i komunikace v týmech.

Zjištění, že se děti naší školy průřezem věkového rozpětí 10-15 let, tříd i zájmů dokáží domluvit a “táhnout za jeden provaz“ je příjemné.

Ptáte se, jak to všechno dopadlo?

Na třetím místě se umístilo družstvo DRACI (Kryka, Pizzato, Ferenc D., Ryšková, Konečný),

druzí byli JUVENTUS (Tomis, Ádi J., Ferenc, Čonka J.) a vítězství si odnesli PARIS (Rozehnal, Demeter L., Hošková, Ádi M.).

8. 6. 2022