Puzzliáda

2. 11. 2023 se deset žáků naší školy zúčastnilo soutěže ve skládání puzzlí v ZŠ Těšínská. Všichni žáci velmi zručně a rychle skládali dohromady jednotlivé dílky puzzlí, a proto obsadili ve všech kategoriích krásná místa: Mezi žáky ZŠ obsadili naši žáci všechna první čtyři místa v kategorii 15 dílků. 1. místo : Helena Látková 2. místo: Denisa Svědínková 3. místo: David Chromík 4. místo: Petr Petráš V kategorii 40 dílků zvítězil Tobias Krul. Mezi žáky ZŠS obsadil 2. místo v kategorii dřevěných vkládaček Daniel Kempa. Lukáš Michalík obsadil 4. místo v kategorii 15 dílků. Vojta Pajkoš obsadili 4.místo v kategorii 40 dílků. Viktorie Pušková obsadila 2. místo v kategorii 66 dílků a 4.místo ve stejné kategorii obsadil Michal Hrbáček. Všem žákům děkujeme za skvělé výkony a vzorné chování v průběhu Puzzliády.

16. 11. 2023