Přivítaní jara

Vážení rodiče, milé děti, měli jsme to štěstí, že k nám na první jarní den, 21. 3. přijela vzácná návštěva – skupina bubeníků Rytmy ze Čtyřlístku Ostrava. Předvedli nám úžasné energické vystoupení, které strhlo jak naše děti, tak i vyučující. Všichni tančili a tleskali jako o život a někteří si i vyzkoušeli jaké to je na bubny hrát přímo na pódiu. Myslím, že na to dlouho nezapomeneme. Naši žáci ze tříd 1. AS, 7. AS a 8. AS na oplátku předvedli starý zvyk, při kterém se vítá jaro a loučí se se zimou – vynášení Morany. Za spolupráci při nácviku a výrobě Morany děkuji p. učitelkám Foltýnové a Salvové a jejich třídám. Také děkuji p. učiteli Šoltysovi a třídě 6. A za přichystání tělocvičny. Panu učiteli spolu s p. učitelkou Fulnečkovou a dětmi z keramiky náleží díky za výrobu dárečků. Díky i p. učitelce Mrázové za fotodokumentaci. A v neposlední řadě, velké díky Rytmy! Už se těšíme, až přijedete zase.

27. 3. 2023