Úvod  >  Škola  >  Ze života školy

Přehazovaná

Dne 21. 5. 2021 se na naší škole uskutečnil Turnaj v přehazované. Turnaj byl určen pro žáky II. stupně základní školy praktické (pro dívky i chlapce).

V turnajové tabulce se objevila jména všech zúčastněných spolu s kapitánkami (třídními učitelkami) týmů (4+1).

Turnaj provázeli neskutečné zvraty ve skóre, což zvyšovalo dramatičnost. Enormní snaha, výborná spolupráce v týmech. Zápas od zápasu se zvyšovala kvalita hry!

Objevilo se pár pádů i protesty, vše se však vyřešilo ke spokojenosti a zůstali jsme všichni zdrávi 😊

Očekávané, ne však snadné vítězství si odnesli žáci 9. A s kapitánkou Janou. Druhé místo obsadili žáci 8. A s kapitánkou Hanou. Třetí skončili žáci 7. A s kapitánkou Renatou a na čtvrtém místě potom bojovníci ze 6. A s kapitánkou Helenou.

Blahopřejeme všem zúčastněným a děkujeme za sportovní chování během celého turnaje.

3. 6. 2021