Úvod  >  Škola  >  Sponzoři

Poděkování sponzorům - projektový výuka Strašidel se nebojíme

Dne 4.11 se na naší škole konala tajemná noc - projektový den "Strašidel se nebojíme". Tato akce byla plná kouzel a tajemství s následným přespáním ve škole.

Akce byla určena dětem 1. stupně a jejich třídní učitelky zajistily pestrý program.

Děti soutěžily na stanovištích a pak se vydaly na lampiónový průvod, na který nám věnovala společnosthttps://giftsservice.com/cs/vyroba-reklmnich-lampionu/20 lampiónů.

Velice štědrým darem pro nás byly i Led svíce, které vykouzlily tajemnou atmosféru školy. Za ty vděčíme firmě Bakly a panu Hanzelyhttps://www.bakly.cz/svetla

Další štědří sponzoři, díky nimž naše děti měly naplněná bříška, jsou společnost Dáme jídlo:https://www.damejidlo.cz/city/ostrava?gclid=Cj0KCQiA-K2MBhC-ARIsAMtLKRvfY1AOeUrqqVVVIIFo__7iSQsSyQzIBsXCFEuxwpI820pQJ69uYAsaAhvEEALw_wcB

Chacharhttps://chachar.cz/acukrárna Olliieshttps://ollies.cz/ostrava-rozvoz/cukrarna/dorty/klasicke-dorty?gclid=Cj0KCQiA-K2MBhC-ARIsAMtLKRtZSIi1vrHNCxT7YwyTlLuX5UX1sSEI1_749yHZQRRbnGo6oL7H4MwaAlvEEALw_wcB.Děti věřily, že si jídlo dokázaly vyčarovat a nad capcakem s duchem nevěřícně "valily" očka.

Akce byla velice povedená a ještě jednou velké díky.

 


23. 11. 2021