Úvod  >  Škola  >  Fotogalerie

Lesní běh

Dne 13. 10. 2023, za krásného slunného počasí jsme závodily v lesním běhu. V Bělském lese byly připraveny běžecké tratě na 350 m a 700 m. Součástí běžeckého závodu byly i vložené disciplíny: hod míčkem na cíl, lukostřelba, přeskoky přes švihadlo a hod létajícím talířem. Vyzkoušet a zasoutěžit si mohl opravdu každý. Komu však běhání nestačilo, tak se mohl ještě zúčastnit štafetových běhů. Bylo to zkrátka dopoledne plné pohybu. V individuálních běžeckých disciplínách zvítězili: Sebastián Tomi, Elizabeth Španková, Kristýna Hošková a Josef Demeter. Ve štafetách potom: Jiří Ferenc, Dominik Ferenc, Dan Pavlištík, Sebastián Tomi, Jaroslav Jurečka a Lukáš Bodek. Ve vložených disciplínách nejlepší výkony dosáhli: Sebík Tomi, Josef Demeter, Ondřej Pecha a Matouš Ádi. Tým zkušených organizátorů chválí všechny účastníky za snahu a bojovnost. Rádi bychom vyzvedly i výkony p. učitelky Pavly Chalotové, která dominovala v přeskocích přes švihadlo a obrovského sportovního ducha při štafetovém běhu prokázala p. učitelka Barbora Mrázová. Sportu zdar! Jiří Waldhauser