Úvod  >  Škola  >  Aktuality

Důležité oznámení pro zákonné zástupce - nařízení KHS

Na základě Rozhodnutí o nařízení protiepidemiologických opatření Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě ze dne 16. 10. 2020 vám oznamuji následující:

1. V prostorách školy, školní jídelny i SPC je průběžně (1x – 2x denně) prováděna dezinfekce úchopových míst (kliky, madla na schodišti, vypínače) a 1x denně probíhá důkladný úklid všech prostor virucidními přípravky.

2. U všech vstupů do školy a také ve třídách, kancelářích a kabinetech je umístěna alkoholová dezinfekce.

3. Ve všech prostorách (škola, školní jídelna, SPC), ve kterých se pohybovaly osoby s pozitivním výsledkem na COVID, byla provedena ohnisková dezinfekce (fogováním-aerosolem, a postřikem) virucidním dezinfekčním prostředkem Meridasan profi.

V souvislosti s výše uvedenými opatřeními vás žádám, abyste sledovali zdravotní stav svých dětí a v případě zdravotních potíží typu: akutní ztráta chuti a čichu, bolest hlavy, kašel, teplota, bolest svalů, kloubů, bolest v krku, silná rýma apod. neposílali děti do školy, ale neprodleně kontaktovali dětského lékaře.

Dbejte prosím také na dodržování osobní hygieny, mytí rukou, používání dezinfekce a roušek.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na vedení školy.

Děkuji vám za spolupráci.

Dávejte pozor na sebe i na děti, společně to určitě zvládneme.

Mgr. Dana Vilkusová, ředitelka

19. 10. 2020