Badmintonový turnaj

Tři týdny jsme v hodinách tělesné výchovy začleňovali a rozvíjeli dovednosti potřebné ve hře nazvané Badminton. Dne 11. 5. 2023 jako vyvrcholení naší úspěšné přípravy uspořádali badmintonový turnaj. Nastupovali proti sobě dvojice žáků (hráli jsme čtyřhru). Do lítých bojů zasáhlo deset dvojic, které byli tvořeny z žáků 5-9. ročníku (chlapci i dívky). Utkali se ve dvou skupinách po pěti dvojicích, ze kterých vzešli finalisté. Jak to všechno dopadlo? Ve finále nakonec po tuhém boji 2:1 na sety zvítězila dvojice Pizzato M., Rášo J. Druhé místo obsadili Závorová K., Kaňok M., a třetí skončili Machovská Š., Ádi M. Turnaj měl obrovský emoční náboj i snahu všech zúčastněných uspět. Určitě se potvrdila myšlenka do budoucna opakovat a zařazovat tento dětmi oblíbený populární sport do výuky.

15. 5. 2023