Úvod  >  Škola  >  Aktuality

Online veletrh středních škol MSK 2020/2021

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás informovali, že příprava ONLINE Veletrhu středních škol v Moravskoslezském kraji je ve finále! Veletrh je organizován Moravskoslezským krajem, Moravskoslezským paktem zaměstnanosti a Úřadem práce České republiky v Ostravě a je určen žákům, jejich zákonným zástupcům a všem uchazečům o studium na středních školách v našem kraji pro školní rok 2021/2022. Online Veletrh středních škol MSK je realizován pod záštitou náměstka hejtmana kraje pro školství a sport Mgr. Stanislava Folwarczneho.

Přípravy a neveřejný zkušební provoz webu jsou v plném proudu a nic nebrání spuštění Veletrhu dne 18. ledna 2021! Učitelé a případně i žáci z aktuálně 116 přihlášených středních škol všech zřizovatelů působících na území Moravskoslezského kraje budou distanční formou prezentovat školu a odpovídat na otázky zájemců o studium, a to prostřednictvím aplikace ZOOM na portálu veletrh-skol.msk.czkterý bude veřejnosti zpřístupněn od pátku 15. ledna 2021.

Online prezentace středních škol bude v našem kraji probíhat ve dnech 18. ledna až 4. února 2021 po jednotlivých okresech (pro školy sídlící v daném okrese), v každém okrese vždy ve dvou stanovených dnech v čase 10:00 – 18:00 hodin.

12. 1. 2021